Direct naar de inhoud
Humanistisch Verbond , go to home

Directeur Christa Compas vertrekt

Na vijf jaar vertrekt directeur Christa Compas bij het Humanistisch Verbond. Zij gaat vanaf 1 april 2021 aan de slag als directeur bij de Algemene Onderwijsbond. 

Na vijf jaar vertrekt directeur Christa Compas bij het Humanistisch Verbond. Zij gaat vanaf 1 april aan de slag als directeur bij de Algemene Onderwijsbond (FNV). 

“Wij feliciteren Christa met deze mooie nieuwe uitdaging”, laat voorzitter Mardjan Seighali weten. “Via deze weg wil ik Christa bedanken voor haar inzet en bijdrage in de afgelopen vijf jaar. Wij zijn haar erkentelijk voor de mooie prestaties en positionering van de organisatie.” 

Het Humanistisch Verbond gaat op zoek naar een opvolger. Mechtild van den Hombergh is aangesteld als interim-directeur tot een nieuwe directeur is geworven.  

Deel dit

A list of posts

  • Erwin Kamp: een kwart eeuw humanistische steun in het uniform

  • Humanistisch DNA – Lucinda Miedema

  • Vrijheid vraagt om oefening

Vrij denken, samen leven. Sinds 1946.

Blijf op de hoogte van acties voor een menselijker samenleving, inspirerend nieuws en evenementen.