Jaren is de Salon de enige ontmoetingsplek voor oudere lhbti-ers in Haarlem geweest. Gelukkig veranderen de tijden en zijn er inmiddels meerdere mogelijkheden in Haarlem om elkaar te ontmoeten. Maar… de Salon onderscheidt zich van andere gelegenheden door  de exclusieve gerichtheid op Haarlemse senioren vanaf 55 jaar en ouder.

Op 9 februari bent u vanaf 16.30 uur met introducé welkom in Wijkcentrum Binnensteeds, Nieuwe Groenmarkt 20, Haarlem.Om 17.00 uur is er een korte welkomstspeech van een van de organisatoren van het eerste uur.

Aansluitend zal wethouder Eva de Raadt politiek verantwoordelijk voor het Regenboogbeleid kort het woord tot ons richten.

Om 17.30 uur is er een geweldig optreden van Dolly Bellefleur.

Omwille van de inkoop stellen wij het op prijs als u uiterlijk 6 februari laat weten dat u komt en met hoeveel.
Dat kunt u melden op [email protected] 

Wijkcentrum Binnensteeds

Nieuwe Groenmarkt 20

Haarlem.

Klik hier voor meer informatie