e-mailadres

deventer.hv@gmail.com

Bestuur

Voorzitter
Dirk Metselaar | d.metselaar@home.nl

Secretaris
Sjoerd Schaaf | schaaf.sd@gmail.com

Penningmeester
Jan de Groot | 0570-676072 | j.t.degroot@kpnmail.nl
IBAN HV Deventer NL47 TRIO 0391042955

Ledenadministratie
leden@humanistischverbond.nl

Bestuursleden
Otto Berg  o.berg@kpn.nl ; Gerjos Hengelaar gerjos@freedom.nl

Geestelijk begeleiders
Deventer Ziekenhuis: 
drs. Wendelijn van der Klaauw | (0570) 53 52 09 | W.Klaauwvander@dz.nl (Geestelijke Begeleiding, route 5), aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

drs. Wouter Vlek | (0570) 53 52 12 | w.vlek@dz.nl (Geestelijke Begeleiding, route 5), aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

Dimence Groep (Brinkgreven):
Jasmijn van Buul M.A. | (0570) 63 96 00 | J.vanbuul@dimencegroep.nl werkzaam dinsdagmiddag en woensdagochtend

Vrijgevestigd:
Marieke van Eijkelen | eijkelenm@hotmail.com

Woonzorgcentrum Humanitas: 
Op aanvraag: Tilly de Kruyf | Humanitas (0570) 502 810 | tillydekruyf@gmail.com

Zorggroep Solis:
Miek den Daas:  PW Janssen | (0570)698200 | miek.dendaas@zorggroepsolis.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

Humanistische uitvaartbegeleiding
T 0900-9005030
Jong HV – Jonge Humanisten
Kijk hier voor meer informatie.

Leeskring
Lotti Baumann | lotti.baumann50@gmail.com

Poëzie-leeskring, voor informatie
Ria Meeuwse | r.meeuwse@planet.nl

Redactie HV-Magazine
Ria Meeuwse | r.meeuwse@planet.nl
Johan van der Veen | veen4681@planet.nl
Paul Claes | p.f.claes@gmail.com
Heleen Janszen | heleenjanszen@somehome.nl

Ontwerp en technische uitvoering HV Magazine
Jan Hoogendoorn| jan.hoogendoorn@somehome.nl

Webbeheer
Henk Rozendaal | hemaroz@freedom.nl

Werkgroep Humanistisch Café
Heleen Janszen | heleenjanszen@somehome.nl
Dirk Metselaar | d.metselaar@home.nl
Johan van der Veen | veen4681@planet.nl

Meer lezen over Humanistisch Verbond Deventer?

Bekijk de hoofdpagina en agenda van Humanistisch Verbond Deventer.