Bestuur

Voorzitter

Marijke van de Hel
marijkevandehel@gmail.com

Secretaris
Ieke Verveld
secr.hvgron@gmail.com
tel: 06-10264135

Penningmeester

Willem Waard
penningm.hvgron@gmail.com

Leden

Lenie Kootstra
Leniekootstra@gmail.com

Welmer Boiten
welmerboiten@gmail.com

Ger Koenen
gerkoenen@hotmail.com

Jonge Humanisten Groningen

Ivo Hengst
ivo_hengst@hotmail.com

Postadres bestuur Groningen

Humanistisch Centrum
W.A. Scholtenstraat 2
9712 KW Groningen

Subgroepen

Discussiegroep ‘Humanisme nu’
Marinus van Dijk
marvdijk@xs4all.nl

Eten met gespreksstof
Kees Stada
kees.stada@home.nl
tel: 0598-320706

Gespreksgroep Actualiteiten
Herman Kassenberg
herman.kassenberg@gmail.com

Gespreksgroep Heggespraak
Joop Hippe
tel: 0592-407175

Wandelgroep Groningen
Pieter en Marijke Hofman
tel: 0592-343595

Leesgroep
Hinke Beukema
hinkebeukema@hotmail.com
tel: 0595-442271

Gespreksgroep Vrijdenkers
Lenie Kootstra
Leniekootstra@gmail.com

Werkgroepen

Werkgroep Activiteiten
Ger Koenen, Donald Elsas en Welmer Boiten
activiteiten@hvgroningen.nl

Werkgroep Ecohumanisme
Yvonne Heller
ecohumanisme@hvgroningen.nl

Werkgroep Zindagen
Marijke van de Hel, Gerrya Tonkes, Ivo Hengst en Welmer Boiten
zindag@hvgroningen.nl

Humanistisch Centrum

Informatie over het huren en het reserveren van de zaal:

Stichting Huisvesting Humanistisch Verbond

Wim Weeseman
wimwee@hotmail.com
Website

Vrijwilligers gezocht

Al het werk bij HV Groningen wordt door vrijwilligers gedaan; mensen met idealisme en enthousiasme. Veel leden van het Humanistisch Verbond steunen de organisatie, vanwege het gedachtegoed, de geestelijke verzorging en het vormingsonderwijs. Die steun is ook hard nodig om het humanistische geluid in onze samenleving te laten horen. Wil je ook meehelpen? Graag!

Activiteiten organiseren

Heb je ideeën over onderwerpen, die zich lenen voor activiteiten van de afdeling? Wil je zelf ook wel eens iets doen, maar dan zonder je vast te leggen? Prachtig! En er is zoveel te doen dat elke hulp meegenomen is. Hieronder een aantal activiteiten waarvoor we ondersteuning zoeken:

  • Hulp bij het werven van vrijwilligers.
  • Publiciteit: bemannen stands, verspreiden van affiches.
  • Het opzetten van een discussie over een bepaald thema.

Meer lezen over Humanistisch Verbond Groningen?

Bekijk de hoofdpagina en agenda van Humanistisch Verbond Groningen.